Pridávame  do svojho portfólia náhradu za tradičnú bublinkovú fóliu, ktorá šetrí miesto, fóliu AIRplus® Wrap. Vďaka svojmu inovatívnemu formátu sa film AIRplus® Wrap zvlášť dobre hodí na balenie jemných výrobkov: jeho pružná štruktúra podobajúca sa vlnám umožňuje tesné zabalenie výrobkov. Výsledkom je, že krehké a jemné výrobky rôznej veľkosti sú teraz ešte lepšie chránené pred nárazmi, poškriabaním a poškodením. Ďalšou výhodou je výroba "on-demand", pričom balič vytvára vzduchové vankúše podľa svojich potrieb priamo na baliacom pracovisku. To mu dáva výhodu pred hotovým nafukovaným bublinkovým obalom, ktorý sa dodáva na veľkých kotúčoch, zaberá veľa úložného priestoru a musí byť nepretržite prepravovaný na baliacu stanicu.

Airplus Wrap

Film AIRplus® Wrap sa môže vyrábať na kompaktných strojoch Storopack AIRplus® Mini a AIRplus® GTI a je dostupný v dvoch formátoch: 400 × 175 milimetrov (baliaca fólia 19d) a 710 × 175 milimetrov (baliaca fólia 36d). Obal je zvlášť vhodný pre krehké výrobky a predmety, ktoré nie sú vopred balené. Na zabalenie výrobku do fólie je potrebných iba zopár pohybov rúk.

Nízke náklady na spracovanie a skladovanie

"Cieľom pri vývoji filmu AIRplus® Wrap bolo obaliť predmety ešte tesnejšie, aby sa dosiahla väčšia ochrana produktu. Dosiahli sme to vďaka špeciálnej vlnovej štruktúre. Film je tiež šikovnou alternatívou pre veľkoobchodníkov a výrobcov, ktorí sa stále spoliehajú na veľké kotúče hotového nafukovaného bublinkového zábalu, "hovorí Michael Spicker, produktový manažér spoločnosti AIR v spoločnosti Storopack. "Je to preto, že náklady na proces a skladovanie je možné znížiť len tým, že sa vyrábajú vzduchové vankúše "on-demand" priamo na baliacom pracovisku." AIRplus® Wrap fólia spája existujúce portfólio produktov AIRplus® Void s veľkými vzduchovými vankúšmi na vyplnenie dutín, Cushion s menšími vzduchovými vankúšikmi na blokovanie, vystuženie a pre tlmenie, a Bubble s okrúhlymi komorami na obalenie tovaru. Všetky tieto druhy obalov sa dajú vyrobiť priamo na baliacom pracovisku a môžu sa teda ľahko zabudovať do akéhokoľvek  procesu balenia.