AIRplus® REFERENČNÉ PROJEKTY

 

Integrácia pre veľkoobchod s elektronikou

 

Produkty:

Elektronické súčiastky

Veľkosť:

39 baliacich pracovísk s jedným integrovaným silom

Strojové vybavenie:

sedem kusov AIRplus® Bag Separator

Čiastočná automatizácia:

Integrovaný doručovací systém (IDS)

Výkon spolu:

5000 zásielok / deň (priemer)

Výzva: zákazník potrebuje partnera, ktorý nasleduje initiatívy štíhle manažmentu v oblasti ochranného balenia. Prvou úlohou bolo, zistiť, či sú polystyrénové telieska ešte stále najlepšou voľbou na výplň voľných priestorov, alebo existujú lepšie antistatické obalové riešenia.

 

Integrácia arrow II

Riešenie: Storopack začal s pokračujúcim vývojovým partnerstvom. Prvé testy ukázali, že vzduchové vankúšiky sú v konkrétnom prípade ekonomicky efektívnejšie. Vývoj vzduchových vankúšikov s ESD ochranou (inovácia Storopack), zavedenie čiastočne automatizovanej integrácie, delené vedenie baliacich materiálov znižuje prestoje, významná úsporu pri spotrebe obalových materiálov a vyššia produktivita.

Storopack

 

Čo vraví zákazník: "Prestoje sú kratšie, ergonómia je vylepšená a integrácia do nášho logistického procesu zapadla bez problémov. Sľub o pracovnom komforte bol dodržaný."

 

Integrácia pre veľkoobchod s náhradnými dielmi pre úžitkové vozidlá

Produkty:

náhradné diely pre úžitkové vozidlá

Veľkosť:

12 baliacich pracovísk, priestor šetriace podávanie vzduchových vankúšikov pomocou konštrukcie ponad hlavu

Strojové vybavenie:

6 ks AIRplus® GTI

Výkon na baliacom pracovisku:

2 minúty na zásielku (priemer)

Výkon spolu:

2000 zásielok / deň (priemer)

Výzva: zákazník hľadá nové ochranné balenie pre sčasti ťažké, sčasti na poškriabanie náchylné, nebalené náhradné diely pre úžitkové vozidlá. Úlohou pre ochranné balenie je výplň voľných priestorov a vystielanie. Priestor, ktorý je k dispozícii je veľmi obmedzený a neumožňuje výstavbu sila.

 rifag-ulm

Riešenie: Vzduchové vankúšiku typu AIRplus® Cushion so 16 vzduchovými komôrkami sú veľmi flexibilné a je možné ich použiť na obalenie citlivých produktov. Trojvrstvová koextrudovaná fólia je odolná aj pri ťažších produktoch. Pomocou šikovnej konštrukcie sú vzduchové vankúšiky dodávané na baliace pracovisko.

 

rifag III Spoľahlivá ochrana produktov s flexibilnými vzduchovými vankúšikmi AIRplus® Cushion, priestor šetriaca integrácia s rýchlymi zariadeniami AIRplus® GTI

 


 

Integrácia pre výrobcu liečiv

Produkty:

liečivá

Veľkosť:

6 baliacich pracovísk, jedno silo pre dvoch pracovníkov

Strojové vybavenie:

1ks AIRplus® BagSeparator

Čiastočná automatizácia:

Integrovaný Doručovací Systém (IDS)

Výkon na pracovisku:

15 sekúnd na zásielku (priemer)

Výkon spolu:

1800 zásielok / deň (priemer)

Výzva: náklady na ochranné balenie musia byť znížené. Požadovaný pracovný cyklus: po 15 sekundách musí balík opustiť baliaci stôl.

layout-astra-ii-retuschiert

Riešenie: jedno zariadenie AIRplus® BagSeparator automaticky zásobuje 6 baliacich pracovísk vzduchovými vankúšikmi. Ochranné balenie je možné okamžite vložiť do balíka, pretože jeho dĺžka je vopred nastavená podľa požiadaviek. Ergonómia je vylepšená: namiesto zboku sú vankúšiky odoberané ponad priestor balenia. Znížená spotreba obalových materiálov priniesla solídnu úsporu nákladov.

astra-retuschiert Rýchle riešenie ochranného balenia pre výplň voľných priestorov pri liečivách; udržateľné zníženie nákladov vďaka inteligentnému riešeniu integrácie s vyššou produktivitou práce a ergonómiou.