Spoločnosť S-PACK vznikla v roku 2009 a od svojho vzniku sa venuje obchodovaniu s obalovými materiálmi a poradenstvu v oblasti priemyselného balenia.

 

Ponúkame moderné a inovatívne riešenia v oblasti balenia a produkty od popredných svetových výrobcov. Ponúkame štandardné obalové materiály, ale i inovatívne riešenia balenia rôznych produktov šité na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka. Navrhujeme najlepšie riešenia podľa nárokov zákazníka vďaka inteligentným produktom a výnimočnému servisu.

 

Naším cieľom je úspech - úspech pre nášho zákazníka i pre nás.

 

Iba kvalita Vás uspokojí v dlhodobom horizonte.

 

Spokojnosť zákazníkov je jednou z našich hlavných priorít. Aby sme túto zásadu dodržali musia byť kvalita produktov a poskytovaných služieb na úrovni. Trvalo a spoľahlivo.

 

Ponúkame najlepšie riešenia pre plnenie nárokov našich zákazníkov. Pomocou inteligentných produktov a poskytovaním výnimočného servisu.

 

Svet sa neustále mení, trhy sa zmenšujú a požiadavky zákazníkov sa zvyšujú. Nároky na produkty v rôznych odvetviach priemyslu sa neustále menia. Našou výzvou je ponúkať produkty, ktoré sú neustále o krok vpred pred nárokmi zákazníkov. V spolupráci s našimi partnermi ponúkame riešenia, ktoré majú budúcnosť. Riešenia, ktoré posúvajú našich zákazníkov vpred.

 

To, čo je dnes aktuálne, je zajtra už zastarané.

 

To, čo je dnes aktuálne, je zajtra už zastarané. Iba sústavný vývoj zabezpečuje technologické prvenstvo. Nami ponúkané produkty sú vyvíjané našimi partnermi vďaka  spolupráci s našimi zákazníkmi a ponúkajú riešenia pre budúcnosť, ktoré budú vždy aktuálne. Aj tu platí, že každý deň chceme byť tí najlepší a neustále poskytujeme nové riešenia a inovácie. Produkty, ktoré ponúkame sú vyvíjané vďaka medzinárodnej komunikácii a aktívnej pomoci našich zákazníkov. Kontaktujte nás, my Vás osobne navštívime a poradíme Vám optimálne riešenie pre Vaše balenie.

 

NAŠE RIEŠENIA ŠETRIA VAŠE PENIAZE A ZVYŠUJÚ PRODUKTIVITU PRÁCE.