Container Dri IICIEĽ
Cieľom je prevencia pred koróziou, plesňami, znehodnotením tovaru a jeho obalu následkom pôsobenia vlhkosti počas prepravy v kontajneroch po železnici, mori alebo cestnej preprave.


ČO JE TO?
Container Dri ® II je rad špeciálne konštruovaných prepravných vysúšadiel, zameraný na ochranu nákladu počas prepravy agresívnym absorbovaním vzdušnej vlhkosti. Pôsobí tak, že Container Dri® II znižuje teplotu rosného bodu (teplota, pri ktorej ku kondenzácii vodnej pary, čo spôsobuje doslova „kontajnerový dážď") a udržuje náklad v suchu a bezpečí. Rad Container Dri® II ponúka niekoľko konfigurácií, z ktorých je možné vybrať tú najlepšiu pre rôzne aplikácie.

 

Container DRI II


PREČO ICH POUŽÍVAŤ?
Ako sa tovar prepravuje to Zemi, je náchylný na poškodenie spôsobené nadmernou vlhkosťou. Container Dri® II pridáva stupeň ochrany znížením hodnoty rosného bodu a tým bráni kondenzácii vodnej pary. Container Dri® II absorbuje až 3x svojej vlastnej hmotnosti a vďaka pokročilej technológii ju udrží vo forme silného, netekutého gélu. Container Dri® II je schopný chrániť zásielky od odoslanie až po doručenie, pri všetkých hodnotách teploty a priebehoch relatívnej vlhkosti, a neustále udržuje hodnotu relatívnej vlhkosti pod 40%. To bráni vzniku rosného bodu.

 

Container DRI II


DOSTUPNÉ KONFIGURÁCIE
Container Dri® II je dostupný v rôznych prevedeniach, tak aby bolo možné vybrať tú najlepšiu možnosť pri rôznych druhoch a metódach prepravy. Množstvo sa môže líšiť v závislosti od prepravných podmienok a povahe prepravovaného tovaru. Preto svojim zákazníkom pomáhame určiť potrebné množstvo vreciek, ktoré sú potrebné pre ochranu tovaru počas doby jeho prepravy.

 

Container DRI II


Container Dri® II – jednotlivé vrecká s/bez samolepiacej strany. Hmotnosť 125g, odporúčané množstvo pre 20´ stopový kontajner je 32 – 36 ks, pre 40´ stopový kontajner je to 64 – 72 ks.
Container Dri® II Strip – samolepiaca reťaz vhodná na inštaláciu na stenách kontajnerov. Hmotnosť 750g. Odporúčané množstvo pre 20´ stopový kontajner je 5 – 6 ks, pre 40´ stopový kontajner je to 10 – 12 ks.
Container Dri® II Pole - navrhnutý pre jednoduché zavesenie vo vnútri námorných kontajnerov. Hmotnosť 750g. Odporúčané množstvo pre 20´ stopový kontajner je 5 – 6 ks, pre 40´ stopový kontajner je 10 – 12 ks.
Container Dri® II Pack – navrhnutý v tvrdom obale na zavesenie do výške vo vnútri kontajnera. Hmotnosť 1500g. Odporúčané množstvo pre 20´ stopový kontajner je 3 – 4 ks, pre 40´ stopový kontajner je to 5 – 6 ks.
Container Dri® II Plus – kompletný systém s hákom a šnúrkou, ktorý je možné zavesiť alebo priviazať vo vnútri kontajnerov, riečnych člnoch alebo železničných vozňoch. Hmotnosť 1500g. Odporúčané množstvo pre 20´ stopový kontajner je 3 – 4 ks, pre 40´ stopový kontajner je to 5 – 6 ks.