FOAMplus® REFERENČNÉ PROJEKTY

 

Integrácia pre distribučné centrum

 

Produkty:

náradie, montážny a spojovací materiál

Strojové vybavenie:

7 kusov FOAMplus® Bagpacker

Výkon jednotlivého pracoviska:

20 sekúnd na zásielku (v priemere)

Výkon spolu:

7800 zásielok/deň (v priemere)

Výzva: široký sortiment je skladovaný vo vysoko automatizovanom sklade. Systém ochranného balenia musí baličovi umožňovať dosahovať vysokú pracovnú rýchlosť. Obsah jednotlivých zásielok vyžaduje vysoké nároky na ochranu počas prepravy. Krehké predmety môžu byť zabalené spolu s ťažkými predmetmi v jednom kartóne.

 

Foerch

 

Riešenie: Penové vypchávky FOAMplus® zafixujú všetky položky v kartóne a poskytnú aj ťažkým predmetom dostatočnú ochranu. Predovšetkým pri preprave kusových zásielok nemá zákazník žiaden vplyv na to, aká hmotnosť je pri preprave na jednotlivé balíky uložená. FOAMplus® rieši tento problém, pretože vďaka penovej výplni enormne narastá zaťažiteľnosť kartónov. Zariadenia FOAMplus® Bagpacker vytvárajú až 23 vankúšov s expandujúcou penou za minútu. Komponenty potrebné na výroby u peny sú dodávané do zariadení z kontajnerov, ktoré sú umiestnené o poschodie nižšie. Čo vraví zákazník: "Dostali sme rýchly systém zabezpečujúci bezpečný transport, ktorý pracovuje isto a profitujeme s pár vedľajších efektov, ako sú výhodné skladovanie a čisté pracoviská. Bezpečnosť našich produktov bol vylepšená."

 

Integrácia pre výrobcu chladničiek a mrazničiek

 

Produkty:

biela technika

Strojové vybavenie:

1 kus FOAMplus® Bagpacker

pozitívne formy na výrobu tvaroviek

Výkon jednotlivého pracoviska:

20 sekúnd na výrobu tvarovky (v priemere)

Výkon spolu:

240 zásielok/deň (v priemere)

Výzva: Je treba zabaliť kompresory ťažké niekoľko kilogramov. Tvar rôznych modelov je často výzvou vzhľadom na odstávajúce súčasti. Nové riešenie ochranného balenia musí znížiť počet variantov ochranného balenia bez toho, aby prišlo k navýšeniu ceny za vnútorné balenie

 

foam plus

 

Riešenie: Na ergonomicky optimalizovanom pracovisku, ktoré je vybavené systémom FOAMplus® Bagpacker, môžu pracovníci vyrábať presné horné a spodné tvarovky v režime just-in-time. Popritom je zákazník schopný vďaka pozitívnym formám vyrábať presne pasujúce vnútorné balenie. Pretože používaná univerzálna pena FOAMplus® poskytuje veľmi dobrý pomer medzi hustotou a odolnosťou, zostali celkové náklady na ochranné balenie konštantné. Čo vraví zákazník: "FOAMplus® je skutočný pokrok pre náš systém ochranného balenia. Riešenie od spoločnosti Storopack nás poskytuje bezpečnosť, atraktívne celkové náklady a plus v spoľahlivosti."

 

foam plus foam plus foam plus foam plus