ge2

Nový typ strojového zariadenia PAPERplus Classic2 od spoločnosti Storopack spracúva kraftový ako aj recyklovaný papier z roliek na papierové podušky, ktoré sa hodia na balenie stredne ťažkých a ťažkých produktov. Ergonomický dizajn spĺňa aktuálne požiadavky priemyslu. Zariadenie môže byť umiestnené oproti obsluhe, s výstupnou šachtou vertikálne smerujúcou k balíku. Pohyb obsluhy je ergonomicky optimalizovaný a tak aj veľmi rýchly. Pracovná rýchlosť zariadenia je plne nastaviteľná a dosahuje až 50 m/min. PAPERplus Classic2 spracúva tak kraftový, ako aj 100% recyklovaný papier z roliek šírky 600 mm.

Komfortné ovládanie je moderné a optimalizované na základe motta "pracovný komfort". Zariadenie je výškovo nastaviteľné a vybavené dotykovým displejom. Kryt zariadenia znižuje emisie hluku.

Vzhľadom k priamemu, elegantnému dizajnu je možné PAPERplus Classic2 integrovať na rôzne baliace stanoviská. Rozmery prístroja ( dlžka / šírka / výška ) 1000 x 800 x (max.) 2060 mm. Zariadenie je prenosné.

Prístroj spracováva jedno a dvojvrstvové papierové rolky papiera rôznych gramáží. Preto je PAPERplus Classic2 vhodný nielen pre funkciu polstrovanie a fixovanie. Je vhodnou ekonomickou alternatívou aj ako výplň voľných priestorov pre stredne ťažké a ťažké výrobky.

Prvé testovacie inštalácie u zákazníkov potvrdili očakávania vkladané do nového papierového systému. Používatelia si cenia kvalitu papierových podušiek. Systém je presvedčivý nielen kvôli efektívnosti nákladov a spoľahlivosti, ale aj vďaka ergonomickým vlastnostiam.