Papillon

Predstavujeme nový stroj, ktorý produkuje papierové vypchávky schopné chrániť malé a stredne veľké balíky: PAPERplus Papillon. Prístroj mení dva 20 cm široké listy papiera na ochranné vypchávky. Tie potom môžu byť vložené medzi zasielané produkty v balíku, aby sa zabránilo ich kontaktu počas prepravy a tým ich chrániť pred poškodením. Cieľové skupiny PAPERplus Papillon sú e-commerce, kozmetický a farmaceutický priemysel, ako aj akákoľvek spoločnosť, ktorá odosiela ľahšie malé a stredne veľké balíčky.

Stroj je veľmi univerzálny a má tri rôzne režimy: automatický, On-Demand a manuálny. Rôzne typy stojanov umožňujú ľahkú integráciu do existujúcich baliacich procesov. Prístroj môže byť umiestnený na stole bez podstavca, na stole pomocou stojanu alebo na samostatnom stojane s kolieskami. Najčastejšie je prístroj používaný so samostatne stojacim stojanom. K prístroju môže byť rovnako pripojený nožný pedál, prípadne senzor, prípadne môže byť prístroj integrovaný so zásobníkom, ktorý umožňuje zásobovanie viacerých baliacich staníc.

Zvláštny tvar vypchávky je chránený patentom. Vypchávky sú obzvlášť hladký a ľahký, a môžu byť použité ako na vyplňovanie priestorov, tak vystielanie citlivého tovaru. Rýchlo sa prispôsobia výrobkom v kartóne, a tým sa zaisťuje spoľahlivá ochrana zvereného tovaru. Vďaka svojmu tvaru poskytujú vypchávky pozitívny zážitok pre prijímateľa zásielky.

Prístroje sú tak malé a úzke, že môžu byť ľahko prepravované ručne. Rozmery sú 330 mm (D) x 340 mm (Š) x 370 mm (V) a môžu byť integrované ľahko a jednoducho vzhľadom k ich extrémne malým rozmerom. Stroj môže byť prevádzkovaný veľmi ľahko a dodáva vypchávky priamo do kartónu, čo prispieva k vyššej produktivite.

papillon papillon

Maximálna rýchlosť stroja je 40 m / min. Prostredníctvom svojho princípu "Plug & Play" je mimoriadne užívateľsky príjemný. Hmotnosť prístroja je iba 15 kg.